- Hoşgeldiniz

Ajans Medikal

Sitemizde Toplam 1488 Firma, 1 Haber, 0 Ürün ve 0 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Tekkim Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres : O.S.B. Mavi Cadde. 8.Sok. No:1 Bursa

Telefon : 0224 242 1647

E-Posta : tekkim@tekkim.com.tr

HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan Tekkim 11 yıl boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Şirketimiz konusunda uzman kadrosuyla kurulduğu günden beri ”Laboratuvar Kimyasalları” üretmektedir.

Özellikle %99.5 ile %99.9 saflıkta Absollü Etil Alkol ve %99.5 saflıkta Dietil Eter gibi kimyasalların üretimi ile de Türkiye’nin en yüksek kapasitesine sahip olmanının haklı gururunu yaşarken ülkemize katma değer kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz…

 

Absollü Etil Alkol ve Dietil Eter kimyasalları haricinde diğer Organik, İnorganik, Solvent, Asit, Toz kimyasalların saflaştırılması ve Referans kimyasalların üretimi de tesislerimizde yapılmaktadır.

 

Tekkim, tesis ve üretim kalite güvence sistemi TSE EN ISO 9001:2008 belgesi, resmi kurumlardan onaylanmış izinleri, 1.Sınıf Gayri Sıhhi Müesseseler ruhsatı ve 7.400 m²  kullanım alanlı fabrikası ile başta; hastaneler, patoloji laboratuvarları, üniversite araştırma laboratuvarları olmak üzere gıda, ilaç ve kozmetik sektörlerinin yurtiçi ve yurtdışı bayileri gibi çok çeşitli mercilere hizmet vermektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli ürün, en iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. “Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Tekkim, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla

Tekkim Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi   

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,