- Hoşgeldiniz

Ajans Medikal

Sitemizde Toplam 1488 Firma, 1 Haber, 0 Ürün ve 0 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Paksoy Kimyevi Maddeler San.Tic.A.Ş.

Adres : Gebze Organize Sanayi Bölgesi 700. Sokak No.720 GEBZE-KOCAELİ

Telefon : 0262 751 1351

E-Posta : info@paksoykimyevi.com.tr

Paksoy Kimyevi, 1973 yılında kardeş Firma Kisati Kimyacılar Kimya adıyla kurulmuş olup, 1980 yılından itibaren Paksoy Kimyevi Maddeler San. ve Tic. AŞ olarak faaliyetini sürdürüyor.

Başlangıçta mümessillik olarak faaliyetini sürdüren Paksoy Kimyevi, 1976 yılında KİSTAB markasıyla şeffaf PVC mamülleri imalatında kullanılan nontoksik kalay stabilizatörlerinin, 1982 yılında da SCHERING Industrie Chemikalien lisansı ile epoksi reçine ve sertleştiricilerinin üretimine başladı. 1998’den itibaren tamamen bağımsız ve kendi know-how’ıyla epoksi reçine ve sertleştiricilerini MAREPOKS ve KİSAMİD ticari isimleriyle imal ediyor, bu mamulleri gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında kardeş Firması Paksoy Kimyevi Maddeler üzerinden pazarlıyor.

Paksoy Kimyevi epoksi reçine ve sertleştiricilerinin halen Türkiye’deki tek imalatçısı olup, Avrupa’da da bu ürün paletine sahip sayılı firmalar arasında bulunuyor.

İmalatın yanı sıra, mümessillik ve özellikle bazı büyük kuruluşların Türkiye distribütörlüğünü de yapmaya devam eden Paksoy Kimyevi, başta boya ve inşaat olmak üzere, yapıştırıcı, kompozit, otomotiv, elektrik, elektronik sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Yurt içinde GOSB’da merkezi, Tuzla’da şubesi, Adana, Antalya, İzmir’de Bölge Müdürlükleri bulunuyor ve toplam 90’nın üzerinde çalışanı ile KİMAR, müşterilerine hizmet veriyor.

Toplam 300 m2‘ lik 2 laboratuvarı ve geniş ARGE olanaklarına sahip olan Paksoy Kimyevi, bu sayede bir yandan kendi yeni tasarımlarını ve ürünlerini geliştirirken, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yeni ürün ve/veya prosesler de geliştiriyor, onların çözüm ortağı oluyor. Bunların sonucu olarak, darda kalan bir ustanın, bir mühendisin veya iş sahibinin aklına gelecek en güvenilir ve tereddütsüz başvuracağı kaynağı oluşturuyor.

Paksoy Kimyevi’nin ARGE giderleri cironun 2.5%’nu teşkil ediyor.

Paksoy Kimyevi ISO 9001:2008 versiyonu TÜV Kalite belgesine sahip. Paksoy Kimyevi çevreye büyük önem veriyor ve çevre bilincinin kalite anlayışının ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyor.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz