• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
162 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+6 = ?

FİRMA HAKKINDA

  Her şeyin başı sağlık felsefesini özümsemiş kuruluşumuz 2002 yılından bu yana medikal sektörde istikrarlı büyümesini sürdürmüş olup 4 bayisi ve 5 mağazası ile yaşanan teknolojik dönüşümde geniş medikal sarf malzemesi portföyüyle sağlıkta hizmet sunucu firmaların yanı sıra bireysel müşterilere de hizmet vermektedir. 
          İnsan sağlığı için özel üretilen medikal ürünler, her zaman kaliteli olmalıdır. Bu sektörde her zaman için birinci sınıf kalite belgeli ürünleri tercih etmelisiniz. Profesyonelliği tercih eden ve bu konuda gerekli belgelere sahip ekibiyle çözüm üretmeye devam eden Medikal Home, hizmette kalite parolası ile çözüm üretmeye devam etmektedir. Profesyonel ekibiyle sektörel başarıya imza atan personelimiz, bütün medikal ürünler hakkında geniş bilgiye sahiptir. Bu ürünlerin kullanımı konusunda müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.
          Konusunda deneyimli ekibimiz, medikal ürün konusunda, gerekli bütün bilgileri verecektir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren kuruluşumuz, her zaman bu sektörde yeni çalışmalara imza atmaya devam etmektedir. Bu kategoride yılların tecrübesine sahip eleman kadrosu ile hizmet çözümlerini geliştirmeye devam ediyoruz. Medikal malzeme satın almadan önce sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Medikal Home, kaliteli alışveriş seçenekleri kategorisinde çözüm üretmeye devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile bütün ürünleri toptan alabilirsiniz.ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Zuhuratbaba, Baharözü Sk. No:8, 34147 Bakırköy/İstanbul

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by