• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26

HABER DETAYI

Aralık 17, 2019 3:10 pm

MEDİKALCİLER EYLEM YAPMAYI DESTEKLEYENLER

MEDİKALCİLER EYLEM YAPMAYI DESTEKLEYENLER

Değerli dava arkadaşlarım,
Zafere yürüdüğümüz bu yolda bizimle olduğunuz, yoğun bir talep gösterdiğiniz ve çok heyecanla Ankara’da toplanacağımız günü beklediğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Türkiye’nin dört bir tarafından Ankara’da toplanmamız gerektiğine inanan, tüm Medikal’ci arkadaşlarımızı organize etmeye çalışan yüzlerce arkadaşımızın birlik ve beraberlik içinde çalıştığını görmek bizleri gururlandırdı.
Ankara’da yapılacak olan toplantı eylemimize Ramazan ayı olması, organizemizi tüm Medikal’ci arkadaşlarımızın daha yoğun bir şekilde katılarak daha büyük çoğunluğa ulaşmayı hedeflemesi sebebi ile 18.07.2016 tarihi saat 09.00 ‘ a ertelemiş bulunmaktayız.
Kurucu üyelerimiz ile birlikte Amacı ; Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Tüm Medikal’ci arkadaşlarımızı ve çalışanlarının haklarını korumak, birlik ve beraberliğini göstermek amacı ile ‘’ Tıbbi Cihaz Satış Merkezleri Derneği’’ni bugün itibari ile kurmuş bulunmaktayız. Derneğimize üyelik çok cüzi bedelle 1 TL giriş aidatı ve aylık 1 TL olmak üzere yapılacaktır. Ücret vermek zorunlu değildir. Ancak derneğimizin giderlerini karşılamak, daha güçlü olabilmemiz ve bizlere yardımcı olmak isteyenler bağış yapabilirler. Tek amacımız Tüm Tıbbi Cihaz Satış Merkezlerini birlik olarak toplamak ve birlikte hareket ederek haklarımızı korumaktır. Üye olmak isteyenler ekteki üyelik formunu doldurarak, aşağıdaki telefon, faks ve adrese gönderebilirler. Öncelikle başvurular alınacaktır. Aslının gönderilmesi zorunludur.
Fax : 0850 3039265
Mail : tcsmdernegi@hotmail.com
Adres : ŞİFA MEDİKAL-Yılmazlar Mh. Leylak Sokak No: 6/A-B Turgutlu /MANİSA
18.07.2016 tarihinde Ankara’da bulunan toplantı eylemimize katılmak isteyen Tüm Medikalci, Medikal çalışanları ve aileleri sayısını belirlemek amacı ile aşağıdaki mail adresine, faks numarasına, ve cep telefonu numarasına watsap ile
Adı Soyası, Telefon numarası, mail adresi, Firma Adını ve il/ilçesini belirterek gönderebilirler.
Fax : 0850 3039265
Mail : tcsmdernegi@hotmail.com
Tel : 0532 722 2637
Adres : ŞİFA MEDİKAL-Yılmazlar Mh. Leylak Sokak No: 6/A-B Turgutlu /MANİSA
Gurubumuzda bulunan matbu dilekçeyi, Medikal’ci Arkadaşlarımız ve çalışanları ayrıca bizlere destek olmak isteyen herkes BİMER üzerinden gönderebilirler. Dilekçeyi ayrıca SGK, Tıbbi Cihaz Kurumu ve diledikleri resmi kurumlara kargo ve posta yolu ile gönderebilirler.
Lütfen Paylaşarak herkese ulaştıralım….
Tıbbi Cihaz Satış Merkezleri Derneği
Yönetim Kurulu

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by