• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26

Erpa Tıbbi Malzeme Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
166 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: +90 212 621 3 197
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.erpamedikal.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+7 = ?

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

1997
 Yılında İstanbul’da kurulan Erpa Tıbbi Malzeme Ltd.Şti. Sektördeki ilk yıllarından beri başarı grafiğiyle üst seviyelere ulaşmıştır. Hastane ve tıbbi malzeme alanında faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma tarzından ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyerek yerini sağlamlaştırmıştır.
1998
 Hızla büyüme trendini hedefleyen firmamız;1998 yılında’da  üretim fabrikasını kurarak günümüze kadar kendi ürün potföyünü geliştirerek malzeme üretimine başlamıştır.Yenilikçi olmayı, müşteri güler yüzünü devam ettirmeyi ilkeleri arasında en üst sıralarda tutmayı başarmıştır. Sağlık sektörünün hassasiyetini korumaya ve eğitimli personeli ile distiribitörlüğünü yaptığı ürünlerin son kullanıcıya ulaştığı noktaya kadar kaliteli hizmet zincirini bozmamaya özen göstermektedir.
2002
 Tarihinde  ISO 9001-2008 Kalite yönetim sistemi ile kurumsal bir yapıya sahip olarak, şirket anlayışını tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak değiştirmiştir.
2009
 Yılında Firmamız tedarikçi firma olarak Ulusal Bilgi Bankasına kayıtlı olup, ürünleri Tıbbi Cihaz yönetmeliğinde ulusal bilgi bankasına kayıt ettiren ilk firmalar arasında olarak sektördeki öncülüğünü devam ettirmiştir.
 Erpa Tıbbi Malzeme Ltd.Şti. profesyonel yöneticileriyle, eğitimli çalışma arkadaşlarıyla ve kaliteden ödün vermeden ürettiği tıbbi malzemelerle müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını bugüne kadar daima karşılayabilmiş ve bugünden sonrada müşterilernin isteklerini baz alarak daima karşılayacaktır.
2010
 Aynı Zamanda Kalite sistemini daha iyi pekiştirmek için ürettiğimiz ürünlerin cinsi ne olursa olsun,tıbbi malzeme üreticisi olarak daima güvenli ve etkin ürün teslim etme yükümlülüğüne sahip olma şartı vardır.ISO 13485:2003,tıbbi cihaz yönetmeliklerine yönelik dünya çapında kabul edilmiş uluslararası standart belgesinin çalışmalarını başlatarak,gerekli altyapımızı kurup kısa süre içerisinde bu belgemizide sonuçlandırma gururunu yaşadık.
 Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek sadece müşteriye yakın olmak ve müşteriyi anlamakla mümkündür. Sektöre özgü çözümler sunabilmek için Erpa tıbbi Malzeme Ltd.Şti. Sektördeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve işlerine katma değer sağlamaktadır.

 
 ]]>ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by