• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26

Berika Medikal

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
146 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+8 = ?

FİRMA HAKKINDA

BERİKA TEKNOLOJİ MEDİKAL, sektörde uzun yıllar tecrübesi olan bir Avrupa firması ile Türk girişimciler tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Merkez ofis olarak özellikle lojistik konusunda stratejik öneme sahip  ve üretim için çok elverişli bir şehir olmasından dolayı Konya seçilmiştir.

İlk olarak Türkiye pazarı için tek kullanımlık ürünler ithal edilmeye başlanmıştır. 2011 yılında Medikal Gaz Sistemleri üretimine karar verildi ve 2013 yılında üretime başlandı. Medikal Gaz Sistemleri için 20’den fazla ülkede distribütörlüğü bulunmaktadır.

2015 yılında ithalatı bırakıp Enjektör üretmeye başlandı. Üretim alanı, GMP standardına uygun olarak tamamen otomasyon sistemi ile kontrol edilmektedir.

Toplamda 25.000 m2  açık alanda , 14.000 m2 kapalı alanda ve 4.500 m2 GMP standartlarına uygun temiz oda alanında faaliyet göstermekteyiz.

Müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurmaya devam ediyoruz. Böylelikle ürünlerimizi hastanenin ihtiyaçlarına göre sürekli iyileştiriyor ve geliştiriyoruz.

En iyi kalitede kabul edilebilir fiyatla maksimum müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde ürünleri dizayn ve imal ediyoruz.

Başarımız profesyonel personel ve tam müşteri memnuniyetimiz üzerine kurulmuştur.

SATTIĞI ÜRÜNLER

Aşı Şırıngaları
Veteriner Şırıngaları
Luer Lock Şırıngalar
Hipotermik İğneler
Kan Gazı Enjektörü
Serum Setleri
İnsülin EnjektörleriADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Alakova Mah. Karaman Cad. No: 812 Meram / KONYA

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by