• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
30 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+7 = ?

FİRMA HAKKINDA

2015 yılında kurulan Azra Optik günümüze kadar izlediği istikrarlı politikaları ile genişleyen ürün yelpazesi ve gelişen kalitesi ile optik piyasasında erdemli, içten ve dürüst firma sıfatı ile yer almaktadır.

Tutku ile bağlı olduğumuz mesleğimiz ile optik sektörüne değişen zamana rağmen değişmeyen değerlerle donatılarak hazırlandık. Başarı ve kazanç elde etmek için insana bahşedilmiş en büyük sermayenin akıl, azim ve doğruluk olduğuna olan inancımızla yola çıktık. Sevdiğiniz bir işi yapıyorsanız asla yorulmazsınız. Biz mesleğimizi severek, sabırla, mükemmeliyet duygusu ve bir işin en iyi şekilde yapılması gerektiğine inanarak yapıyoruz. Başarının gerçek sırrının işimize duyduğumuz saygıda yattığını biliyoruz.

Ticari hayatımızda doğruluğun her daim başarıyı getireceğine inandık. Akıl, dürüstlük ve duygu kararlarımızın temelini oluşturdu. Değişen dünya görüşü insanların beğenilerini ve beklentilerini değiştirdikçe vitrinimizi geniş tutmak için çalıştık. Müşterilerimizin daima en iyiye, en güzele layık olduğuna inanıyoruz. Karşılıklı saygı ve güven müşteri ilişkilerimizin temelini oluşturuyor. Müşterilerimizin alım gücüne göre sınıflandırılmış ürünlerimizde kaliteden asla taviz vermiyoruz.

mağzamız, sgk kurumu anlaşması adı altında emekli sandığı, bağkur, sgk, aksaz. yeşil kart, bankaların vede tüm kurum ve kuruluşların optik gözlük reçetelerinin yapımı optik çerçeve ve numaralı optik cam, numaralı lens, kozmetik numaralı numarasız renkli lens, dünya markalarının güneş gözlüklerinin satışı, numaralı güneş gözlüğü yapımı ve optikle ilgili tüm konularda marmarisin optik sektörüne öncülük etmekte ve yön vermekte olup konusunda bölgenin önde gelen ismidir….ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Üçevler Mah. 72 (220) Sk. No:4 1/3/11 Nilüfer / Bursa / Türkiye

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by