- Hoşgeldiniz

Ajans Medikal

Sitemizde Toplam 1488 Firma, 1 Haber, 0 Ürün ve 0 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

SETRA MEDİKAL

Adres : Mevlana Bulvarı No.168 BALGAT-ANKARA

Telefon : 0850 885 1 633

E-Posta : info@setramedikal.com.tr

İyi bir partner ile büyümek.güven vermek.bilinir olmak.verilen sözleri tutmak.büyümek.

2000 yılından itibaren sağlık sektörüne hizmetler veren ve Türkiye için önde gelen üretim ithalat ve ihracat kanallarında bölgesel liderlik hedefleyen anlayışlı vizyonla hareket etmekteyiz.

Kalıcılığımız müşteri odaklı ve verimliliği ile gerçekleşti. Bu yaklaşım anlayışı sektörün yararlılığı ve yararlanacağı yeni ürünler ile gerçekleşti. Bu bilinç çerçevesinde kullanıcılarımız ve bayi ağımıza sorumluluklarımızı gerçekleştirmenin gururundayız.

Hizmet verdiğimiz tüm kamu hastaneleri, özel hastaneler, üniversite hastanelerinde sorumluluk bilinci ve kaliteli hizmet ile hareket etmekteyiz. Çalıştığımız iş ortaklarımızda daima kazan kazan stratejisi ile kültürel, sosyal ve çevresel açıdan devamlılık ortaya koymaktadır.

Mevcut ürünlerimiz ve yeni eklenen ürünlerle ilgili bilgi aktarımı toplantıları, konferanslar, yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda bayilerimiz ile birlikte olmanın heyecanını yaşamaktayız. Biz bu büyük ailenin küçücük parçalardan büyük bir dünya yaratmak için yola heyecanımızla devam ediyoruz.

Bize tüm birikimlerimizi kazandıran sektörümüze birlikte olan siz yol arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz