- Hoşgeldiniz

Ajans Medikal

Sitemizde Toplam 1468 Firma, 1 Haber, 0 Ürün ve 0 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

MASİVA MEDİKAL

Adres : Bağcılar Mah.1254 Sok.S.S.Metal İşleri Yapı Koop. C Blok No.13/C-7 BAĞLAR-DİYARBAKIR

Telefon : 0412 257 0012

E-Posta : bilgi@masivamedikal.com

KURUMSAL

 

Masiva medikal tekstil limitet şirketi 2015 yılında tıbbi sarf malzeme üretimi konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş ve ilk ürünü olan ‘massar‘ rulo sargı bezi ile sektöre adım atmıştır.

Kalite yönetim sistemi şartlarına uygun şekilde faaliyet göstermeyi şiar edinen firmamız, sürekli gelişmeyi, müşteri istek ve memnuniyetini artırmayı ve dürüst, ilkeli çalışmayı benimsemiştir.

Kaliteli hammadde kullanımı, ileri teknoloji ile donatılan ve sürekli yenilenen makine donanımı üretimin her aşamasının kontrol edilmesine olanak sağlamaktadır.

Masiva ürünleri, ecza depoları ve ıtriyat depoları aracılığı ile eczanelere, medikaller aracılığı ile hastanelere sunulmaktadır.

Masiva Medikal bugün gelinen noktada amacına ulaşmış ve kendine yeni hedefler belirlemiştir. ‘Massar rulo sargı bezi ‘ne ek olarak sterilize hidrofil gaz bezi, sterilize gaz kompres, elastik bandaj gibi ürünlerin üretimine kısa süre içinde başlayacaktır.

Masiva medikal tekstil limitet şirketi ürün ve hizmet kalitesi sağlam mali yapısı ve daimi yatırımlarıyla siz değerli müşterilerine en iyi kaliteyi en uygun fiyatla sunmaya devam edecektir.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz